Běh týnišťskými pralesy – 5. ročník – 2020

4. 7. 2020

Address

Družstevní 936, Týniště nad Orlicí, Česká Republika

Popis události

Dne 4. 7. 2020 se v Týništi nad Orlicí uskutečnil jubilejní 5. ročník charitativního běhu týnišťskými pralesy.
Charitativní běžecký závod se opět konal v krásné Týnišťské přírodě, kde převažoval běh po zpevněné lesní cestě, místy asfalt. Trasy shodné s roky předchozími. Všechny tratě byly vhodné jak pro začínající běžce, tak i pro zkušené profesionály. Převýšení na jednotlivých tratích bylo minimální, žádné úporné kopce nikdo neobjevil.

Rodinného běhu se zúčastnilo 30 běžců, sportovců, maminek, tatínků, kočárků s budoucími rekordmany a milovníky sportu.

Na Start Hlavního závodu tratí 6, 10 a 21,1 km se postavilo 207 běžců. Do cíle doběhli všichni ve zdraví…

Opět byl překonán rekord v počtu účastníků, závodníků, sportovců, nadšenců a milovníků sportu a běhání. Celkem tedy 237 účastníků.

Letos jsme běželi pro Pohádkovou zahradu, projekt na záchranu a pomoc pro opuštěné a týrané zvířátka propojující tuto pomoc s pomocí hendikepovaným a jejich sociální zapojení.

Pohádková zahrada bude 5. ročníkem charitativního závodu “Běh týnišťskými pralesy” obdařena 25 tisíci Kč.

Děkujeme, že společně s námi dohromady pomáháte, všichni jako jeden…

Obrovské poděkování všem sponzorům a podporovatelům akce, bez kterých by akce nemohla proběhnout a je to jejich obrovská zásluha, že jsme mohli Pohádkové zahradě pomoci opět vyšší částkou (oproti loňskému ročníku pro Aničku Koukolovou), která jistě velmi pomůže.