Běh týnišťskými pralesy – 7. ročník 2022

9. 7. 2022

Address

Družstevní 936, 517 21 Týniště nad Orlicí, Česká Republika

Popis události

Dne 9. 7. 2022 se v Týništi nad Orlicí uskutečnil 7. ročník charitativního závodu Běh týnišťskými pralesy.
Charitativní běžecký závod se konal v krásné Týnišťské přírodě, Pralesích, kde převažoval běh po zpevněné lesní cestě, místy asfalt, sem tam Džungle. Trasy shodné s roky předchozími. Všechny tratě byly vhodné jak pro začínající běžce, tak i pro zkušené profesionály. Převýšení na jednotlivých tratích bylo minimální, žádné úporné kopce nikdo neobjevil a přece byli běžci několika stoupáky překvapeni 🙂

Rodinného běhu se zúčastnilo 30 běžců, sportovců, maminek, tatínků, kočárků s budoucími rekordmany a milovníky sportu.

Na Start Hlavního závodu tratí 6, 10 a 21,1 km se postavilo 165 běžců. Do cíle doběhli všichni ve zdraví… sem tam nějaká ta náplast byla nutná 🙂

Několik závodníků se omluvilo před startem závodu a stáhli svou přihlášku ze zdravotních důvodů. Přejeme jim tímto mnoho zdraví a ať jsou brzy zdraví a plní energie.

Rekord v počtu účastníků, závodníků, sportovců, nadšenců a milovníků sportu a běhání jsme nepřekonali, ale byli jsme velmi blízko. Celkem tedy 195 účastníků.

Letos jsme běželi pro Tomáška Fialu, neustále usmívajícího se chlapečka, který trpí Spinální Muskulární Atrofií II. typu.

Tomášek Fiala a jeho rodina bude 7. ročníkem charitativního závodu “Běh týnišťskými pralesy” obdařena 27 500 Kč.

Děkujeme, že společně s námi dohromady pomáháte, všichni jako jeden…

Obrovské poděkování všem sponzorům a podporovatelům akce, bez kterých by akce nemohla proběhnout a je to jejich obrovská zásluha, že jsme mohli Tomáškovi Fialovi pomoci a ukázat, že v Nás všech je mnoho Dobra, PorozuměníLásky, nejen…